Menu

Karaciğer Yağlanması Olanlar İçin Uzman Tavsiyeleri

karaciğer yağlanmasına karşı uzman tavsiyeleriYağlı karaciğer her beş kişiden birini etkilediği düşünülen oldukça yaygın bir durumdur. Yağlı karaciğer hastalığı, karaciğer ultrasonografisi ile teşhis edilebilir. Kan testi genellikle karaciğer enzimlerinin yükseldiğini gösterir. Esas olarak yağlı bir karaciğere sahip olmak demek, karaciğerinizde çok fazla yağ birikmiş demektir ve bu karaciğerin işlevini yerine getirme yeteneğinden ödün vermez demektir.

Yağlı karaciğer birçok kişinin ve doktorlarının hafifçe aldıkları ortak bir teşhondur. Yağlı bir karaciğere sahip olmak, metabolizma ile olan daha büyük bir sorunun bir göstergesidir. Karaciğerinizin fazla vücut yağını yakması ve bedeninizden çıkarması gerekiyor. Açıkçası, bu yağlı bir karaciğeri olan bireylerde gerçekleşmez ve kilo vermek zorlaşır.

Çiğ sebze suları tüketin

Yağlı bir karaciğer ve iltihaplı bir karaciğer için çiğ sebze suları güçlü bir doğal anti-inflamatuar ilaçtır. Yağlı bir karaciğeriniz varsa, karaciğer hücreleriniz taze çiğ sebzelerdeki vitaminler, mineraller ve antioksidan pigmentlere ihtiyaç duyar.

Düzenli egzersiz yapın

Metabolizmayı hızlandırdığı ve insülin seviyelerini düşürdüğü için düzenli bir egzersiz programı önemlidir. Neden bir spor salonuna katılmıyorsunuz veya kendinize ağırlık direnci egzersizleri yapmanıza izin veren bir egzersiz makinesi almıyorsunuz? Yürüyüş, yüzme ve rekreasyonel sporlar da yaşam tarzınıza dahil edilebilir.

Lütfen bunları yapmak için zaman ayırın, sağlığınızın işyerinde veya evde son tarihleri ​​karşılamaktan daha önemli olduğunu anlayın. Karaciğer fonksiyonunuzu iyileştirdikten sonra daha fazla enerjiniz olduğunu ve zihinsel durumunuzun ve ruh halinizin daha iyi olduğunu hissedeceksiniz. Dolayısıyla daha önce mücadele etmek için uğraştığınız şeyleri gerçekleştirmek için fazladan enerjiye sahip olacaksınız.

Her gün karaciğer toniği alın

Her gün bir karaciğer toniği kullanın ve klinik olarak kanıtlanmış St Mary’s Thistle dozunu B grubu vitaminleri, antioksidanlar ve sülfür açısından zengin amino asitlerle kombine eden bir tonik kullanın. Livatone Plus, ihtiyacınız olan her şeyi bir toz veya kapsül içerisinde içerir; bu, tek tek malzemelerin birden fazlasını tek bir tablette almamanızı sağlar. Uygun karaciğer tonikleri hasar görmüş karaciğer hücrelerinin onarımını teşvik eder ve karaciğerin yağ yakma ve detoksifikasyon işlevlerini kolaylaştırır; kilo kaybını da hızlandırabilirler.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir